1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Warszawa, 21 grudnia: Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie, ogłasza 3 nowe trasy z Polski: Dubaj z Krakowa, Neapol z Katowic i Nicea z Warszawy.

Od 4 lutego 2022r Wizz Air rozpocznie loty z Krakowa do stolicy Emiratów Arabskich – Dubaju, a 28 marca 2022 linia zainauguruje loty z Katowic do Neapolu oraz z Warszawy do Nicei. Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pśrednictwem aplikacji mobilnej

Ponadto w dnu dzisiejszym Wizz Air uruchamia promocję na wybrane loty i 25% zniżkę*na podróże do 31 maja 2022 r.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Materiał wideo podsumowujący i objaśniający nowe zasady można obejrzeć tu: tutaj.

 

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie. 

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: „Cieszymy się, że możemy roozszerzyć naszą polską siatkę połączeń WIZZ dodając 3 nowe trasy. Wierzymy, że dzięki najnowszym połączeniom z Krakowa do Dubaju, z Katowic o Neapolu i z Warszawy do Nicei,  nasi pasażerowie mogą zaplanować z wyprzedzeniem swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe wyprawy. na wizzair.com lub za pśrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!”

 

O Wizz Air

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się europejska niskokosztowa linia lotnicza, obsługuje flotę 145 samolotów typu Airbus A320 i A321. Zespół zaangażowanych profesjonalistów z branży lotniczej zapewnia doskonałą obsługę i bardzo niskie taryfy, dzięki czemu Wizz Air jest preferowanym wyborem 10,2 mln pasażerów w roku finansowym kończącym się 31 marca 2021 r. Linia Wizz Air jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych pod nazwą WIZZ. Firma została uznana za jedną z dziesięciu najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie przez airlineratings.com, agencję oceny bezpieczeństwa i produktów oraz otrzymała tytuł Linii Lotniczej Roku 2020 według ATW – nagrodę dla podmiotów indywidualnych i organizacji wyróżniających się wydajnością, innowacyjnością i doskonałą obsługą, a także tytuł najbardziej zrównoważonej firmy w branży lotniczej w 2021 r. przez World Finance Magazine.

 

 

*Promocja obowiązuje 21 grudnia 2021 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego („Okres promocyjny”). Zniżka w wysokości 25% dotyczy ceny biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Zniżka w wysokości 25% dotyczy wybranych lotów dostępnych w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym. Okres podróży jest ograniczony – wyjazdy muszą zakończyć się do 31 maja 2022 r. Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Promocja nie dotyczy rezerwacji grupowych.

 

 

  • · Wszystkie loty realizowane na pokładzie samolotów Airbus A320 z 180 miejscami, Airbus A320 neo ze 186 miejscami, A321 z 230 miejscami oraz Airbus A321neo z 239 miejscami
  • · Linia Wizz Air wdrożyła szereg dodatkowych procedur w zakresie higieny. Obowiązek załogi oraz pasażerów do podróżowania w maseczce. Członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek.Pasażerowie są proszeni o dokonywanie płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie. Należy zachować dystans fizyczny oraz wykupować dodatkowe usługi online przed lotem.
  • · Filtry HEPA we wszystkich samolotach Wizz Air pochłaniają 99,7% wirusów i bakterii z powietrza. Wszystkie maszyny są regularnie poddawane dezynfekcji z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy.
  • · Więcej informacji na temat ulepszonych procedur w zakresie higieny i zdrowia tutaj.

Bezpłatne zdjęcia samolotów, załóg i logotypy linii dostępne są pod adresem: http://wizzair.com/en-GB/press

 

Zródło:

Wizz Air