1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Monter Płatowców/Aircraft Fitter/Sheet Metal Worker (m/f/d)

WEA – We Exceed Your Expectations to firma z sektora doradztwa personalnego o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim. Współpracujemy w zakresie rekrutacji z międzynarodowymi firmami z branży lotniczej, energetyki odnawialnej i przemysłu nowych technologii. Obecnie poszukujemy 30                           monterów płatowców/monterów struktur lotniczych do zakładu produkującego w Bawarii (Niemcy). Wymagane udokumentowane doświadczenie w obszarze produkcji lub napraw/remontów elementów konstrukcyjnych samolotów.

Twoje zadania

  • Praca przy produkcji i montażu części strukturalnych samolotów,
  • Nitowanie zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną, instrukcjami produkcyjnymi i rysunkami,
  • Praca przy produkcji komponentów zgodnie z obowiązującymi normami lotniczymi,
  • Przygotowywanie materiałów i urządzeń produkcyjnych do zaplanowanych prac,
  • Dokumentowanie przebiegu montażu elementów i zespołów,
  • Przygotowywanie, śledzenie, przekazywanie informacji zwrotnych i wyjaśnianie ewentualnych wad.

Twoje kwalifikacje

  • Co najmniej 1 - roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności manualne, dokładność, precyzja
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji
  • Dyspozycyjność w zakresie relokacji do Niemiec
  • Mile widziana: znajomość języka niemieckiego, chęć nauki

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony wedle prawa niemieckiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz diety – w sumie około 17.000 do 21.000, - zł/brutto miesięcznie (wynagrodzenie za godzinę plus dieta)
  • Pomoc w zakwaterowaniu (znalezieniu mieszkania)
  • Międzynarodowe i profesjonalne środowisko pracy, wysoka jakość narzędzi pracy

+49 172 468 7229   +48 728 710 011

david.gaszyna@wea-personal.de

USt-IdNr.: 337021340

Kastanienweg 29

65835 Liederbach am Taunus

Hessen - Germany