Hop! Hop! Hop! Nie, nie, to nie żadna reklama napoju, to po prostu zwiastun tego, co na pewno niektórzy zrobią, po przeczytaniu poniższego ogłoszenia! No dobra, ten jeden raz będzie stonowanie i poważnie, a potem tak jak zawsze!

 

W dniach 7-8 marca 2013 roku w Szczyrku, na stokach Skrzycznego odbędą się IX już Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego w Narciarstwie Alpejskim. Rozegrane zostaną konkurencje: Gigant i Slalom.

 

W Mistrzostwach mogą wziąć udział mężczyźni i kobiety, piloci wszystkich rodzajów lotnictwa, pod warunkiem wykonania co najmniej trzech samodzielnych lotów na danym typie statku powietrznego, a w przypadku pilotów paralotni i lotni wymagane jest świadectwo kwalifikacji. Prawo startu mają także zawodniczki i zawodnicy, którzy w swojej karierze zawodowej byli przynajmniej rok zatrudnieni na etacie członka personelu pokładowego . Dla powyżej opisanych uczestników przewidziano podział na kategorie "kobiety" i "mężczyźni". W kategorii "goście" wystartować mogą również przedstawiciele Sponsorów, Patronów Medialnych, rodziny pilotów i personelu pokładowego oraz osoby zaproszone przez organizatorów. Mile widziane są osoby towarzyszące i dzieci, które mają oddzielną klasyfikację.

 

W Mistrzostwach nie może brać udziału osoba, która kiedykolwiek posiadała licencję zawodnika w konkurencjach narciarskich.

 

Koszt uczestnictwa w Mistrzostwach: 100zł. Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie.

 

Od poniedziałku 4 marca rozpoczyna się fakultatywny trening przed Mistrzostwami pod okiem trenera. Koszt 3-dniowego treningu: 100 zł.

Równolegle z IX MP Pilotów i Personelu Pokładowego w Narciarstwie Alpejskim odbędą się XVIII Mistrzostwa PLL "LOT" S.A. w Narciarstwie Alpejskim.

Do zdobycia puchary, medale, dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez Sponsorów, no i oczywiście to, co bezcenne – chwile radości, dobrej zabawy i wspaniałe znajomości!

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.pilotcompetition.com oraz od organizatorów:

 

Mirosław Ołowski: +48 502 521 581, m.olowski@lot.pl

Michał Ołowski: +48 501 019 260, michal@pilotcompetition.com

Tomasz Rusecki: +48 781 988 478, tomek@pilotcompetition.com

 

 

SUPER ZABAWA GWARANTOWANA!

 

 

pilotcompetition.com