Hasło przewodnie Paragiełdy 2013 to "Lotniczy Dzień Kobiet", w związku z tym szczególnie gorąco zapraszamy kobiety, które pragną zrealizować swoje marzenie o szybowaniu w powietrzu.

Oprócz licznych stoisk producentów i dystrybutorów sprzętu, szkół lotniczych, klubów i stowarzyszeń, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji specjalnie dla Pań m.in.: wykłady tematyczne, konkursy z nagrodami, prezentację ręcznie robionej biżuterii, loty symulatorem szybowca a także możliwość obejrzenia całych Targów z góry w uprzęży paralotniowej i wykonania pamiątkowych zdjęć w lotniczym stroju.

 

W trakcie trwania Paragiełdy, można będzie oddać krew w specjalnym ambulansie, obejrzeć konkurs filmowy oraz wystawy zdjęć wykonanych z pokładu paralotni, modeli latających i latawców.

Dla najmłodszych gości Targów przygotowaliśmy specjalny kącik, w którym maluchy będą mogły miło spędzić czas pod okiem profesjonalnych opiekunów.

Więcej szczegółów na www.paragielda.com.pl

 

Wstęp wolny: panie, dzieci i młodzież do lat 15-tu oraz osoby poruszające się na wózkach inwalidzkch wraz z opiekunem.

Bliet wstępu - 10 zł.

Atrakcje których nie możesz przegapić!


Konkurs filmów o tematyce lotniczej


Tradycyjnie, podczas pierwszego dnia Paragiełdy odbywa się konkurs filmów amatorskich o tematyce lotniczej. Zwycięzca zostaje wyłoniony na podstawie głosów oddanych przez publiczność.

Informacje dla osób, które chcą wziąć udział w konkursie znajdują się na stronie "Konkurs filmowy". Rozpoczęcie pokazu filmów nastąpi w sobotę 9 marca o godz. 18.15.

 

Symulator lotów


Na stoisku Liceum i Technikum Lotniczego można będzie zasiąść za sterami samolotu i poczuć się jak prawdziwy pilot.

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w Targach Lotnictwa Lekkiego Paragiełda 2013!

 

 

 

 

Gekon Glide Club