Loty medyczne - usługi

Usługi


Loty bed-to-bed – loty przygotowywane z pewnym wyprzedzeniem, kiedy stan chorego pozwala na ich zaplanowanie są najlepszym rozwiązaniem w zapewnieniu dotarcia na miejsce wykonania specjalistycznych zabiegów. Zajmujemy się zapewnieniem transportu od drzwi szpitala poprzez transfer na lotnisku i przyśpieszoną odprawę poprzez lot i dotarcie do docelowego ośrodka.

 

Loty śmigłowcami – śmigłowiec jest rozwiązaniem w sytuacjach transportu z trudno dostępnych miejsc, kiedy podroż do najbliższego lotniska może być zbyt forsowna dla pacjenta. Śmigłowce są również zdecydowanie bardziej elastyczne jeśli chodzi o transport w lotach krajowych, gdyż umożliwiają często podróż od drzwi do drzwi szpitala.

 

Loty z pacjentami wymagającymi intensywnej opieki – ciężki stan pacjentów, stanowi duże wyzwanie dla lekarzy zapewniających opiekę na czas podróży. Wspólnie z operatorem lotniczym przygotowujemy jak najbardziej komfortowe warunki przelotu oraz sprawny transfer. Samoloty wykonujące loty z pacjentami w ciężkim stanie wyposażone są w najlepszy sprzęt opieki medycznej.

 

Loty międzykontynentalne – przygotowujemy przeloty dla pacjentów, którzy z powodu stanu zdrowia nie mogą skorzystać z konwencjonalnych lotów pasażerskich na trasach transatlantyckich. Zapewniamy profesjonalną opiekę na czas kilkunastogodzinnej podróży oraz w porozumieniu z ośrodkiem przyjmującym pacjenta organizujemy sprawny transfer z lotniska. W lotach transatlantyckich wykorzystujemy samoloty o największym zasięgu, dzięki czemu możliwe jest również uczestnictwo osób najbliższych.

 

Loty liniami pasażerskimi – w sytuacji gdy stan chorego pozwala na przelot liniami pasażerskimi pomagamy zapewnić opiekę lekarska na czas podróży oraz transfery lotniskowe. Dodatkowo we współpracy z liniami lotniczymi dokonujemy rezerwacji przelotu wraz z zapewnieniem komfortowych warunków podróży oraz przyspieszonej odprawy.

 

Loty interwencyjne – bardzo często mają miejsce sytuacje w których transport lotniczy jest potrzebny praktycznie od zaraz. Niezależnie od miejsca gdzie nastąpiło nagłe pogorszenie stanu zdrowia pacjenta lub zdarzył się wypadek. Dzięki stałej współpracy z najważniejszymi operatorami lotniczymi przygotowujemy w możliwie najkrótszym czasie kompletny transfer z miejsca zdarzenia do wskazanego ośrodka specjalistycznego.