logo-twmetals

 

TW Metals - zajmuje się specjalistyczną dystrybucją metali dla przemysłu lotniczego,usytuowany w Dolinie Lotniczej. Prowadzi dostawy lokalne i obsługę zamówień na Europę Środkową.

Producenci silników, kadłubów i elementów systemów na całym świecie zaopatrują się w TW Metals, aby zapewnić ich zapotrzebowania na surowce. Produktują wysokiej jakości towary do celów handlowych, wojskowych lub prywatnego lotnictwa. Obejmuje stałe skrzydło, wiropłat, jak również pojazdy kosmiczne.TW Metalsl specjalizuje się w innowacyjnych metodach dostarczania towarów trudno dostepnych dla przemysłu lotniczego.

Nasz szeroki i różnorodny asortyment pozwala nam oferować najwyższej jakości usługi dla potrzeb MRO gdziekolwiek i kiedykolwiek potrzebne. Spis TW Metals jest zakupiony z najnowszymi specyfikacjami AMS i jest wyposażona w pełnej identyfikowalności. Nasi klienci skorzystaj z naszych pełnych możliwości przetwarzania dla wszystkich swoich materiałów w przestrzeni kosmicznej. Doświadczony i zmotywowani TW Metals profesjonalnym sprzedaży jest gotowa zaoferować najlepszy w klasy usługi zasługują.