logo

 

RCL INDUSTRIES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE jest oddziałem przedsiębiorcy zagranicznego CAV Aerospace Limited, koncernu produkującego podzespoły dla liderów światowego przemysłu lotniczego. Firma zajmuje się głównie obróbka cieplna, powłoki galwaniczne, produkcja podzespołów do samolotów, zespoły kompozytowe dla szybowców i samolotów.

Przedsiębiorstwo RCL INDUSTRIES LIMITED ODDZIAŁ W POLSCE to firma produkcyjna, zajmująca się obróbką maszynową części dla przemysłu lotniczego. Firma działa na runku polskim od 11 lat, przy czym początkowo zajmowała się outsourcingiem dla rynku angielskiego, a od czerwca 2007 roku prowadzi produkcję na potrzeby firmy - matki i jej klientów.

Firma-matka, CAV AEROSPACE LIMITED, z siedzibą w Consett, to koncern produkujący podzespoły dla światowych liderów rynku lotniczego takich jak Airbus, Hawker Beechracft, Spirit Aerosystem. Oprócz 2 zakładów w Polsce posiada fabryki w Wielkiej Brytanii, w Stanach Zjednoczonych i w Meksyku.

Główny zakład produkcyjny na terenie Polski znajduje się w Nowej Dębie, południowo-wschodniej Polsce, CAV oferuje niskie ceny dla swoich porduktów.Zespół w Nowej Dębie dostarczenie komponentów i podzespołów w wyjątkowo dobrych standardach jakości. Zarządzanie projektami i kompetencje techniczne są  najwazniejsze dla zespołu, z wydzielonym i zintegrowanego podejścia do dostarczania produktu, od koncepcji, z obsługą w domu (CATIA V5 projektowania oparte) aż do realizacji.Połączenie wewnętrznych możliwości i niski koszt dostaw aby zapewnić, że dostarczone produkty są zrobione w bardzo konkurencyjnych poziomów cen.