eurotech

 

Firma EUROTECH Sp. z o.o. została założona w 2001 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie dostaw zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz podzespołów. Dzięki współpracy z firmami z USA i Kanady dostarczamy wysokiej jakości wyspecjalizowane urządzenia i podzespoły dla klientów w Polsce i Europie.

Obecnie głównym przedmiotem działalności firmy EUROTECH jest projektowanie i produkcja DEDYKOWANYCH, zaawansowanych technologicznie produktów i systemów. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta i doświadczonej załodze, EUROTECH z sukcesem wdraża nowe wysokojakościowe produkty.

Eurotech Sp.z o.o.dostarcza zaawansowane technologicznie urządzenia i części zamienne. Firma projektuje i produkuje wyspecjalizowane urządzenia i systemy: powietrzne platformy bezzałogowe (UAV), cyfrowe systemy sterowania i rejestracji, urządzenia i wyposażenie dla górnictwa naftowego. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb użytkownika z sukcesem wdraża innowacyjne rozwiązania w kraju i zagranicą. Lokalizacja firmy – Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro Park Mielec.

EUROTECH Sp. z o.o. opracował i wdrożył do Polskiej Armii System Celów Powietrznych VERMIN, zawierający samoloty bezzałogowe Szogun, naziemną stację kontroli lotów i wyrzutnię z napędem pneumatycznym. System VERMIN jest zdolny zapewnić kilka celów samolotowych w obszarze poligonu dla rakiet naprowadzanych wiązką radarową lub termicznie (IR).